אודות

פרופ' ערן הדר הוא רופא מומחה במיילדות, גניקולוגיה ופוריות, עם התמחות על בהריון בסיכון (רפואת האם והעובר). הוא סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית והתמחה במיילדות ובגניקולוגיה בבית החולים בלינסון. פרופ' ערן הדר מנהל את היחידה לרפואת האם והעובר (הריון בסיכון גבוה) בבית החולים בלינסון.

פרופ' ערן הדר פרסם מחקרים רבים בתחום המיילדות והגניקולוגיה, בין היתר בנושאים של סוכרת הריון, לידה מוקדמת, גדילת העובר ו CMV. פרסומים אלו, כמו גם פרקים בספרים, פורסו בעיתונות מקצועית בינלאומית ואף זכו בפרסים על הצטיינות מחקרית.

תחומי העיסוק של פרופ' ערן הדר כוללים בין היתר: מעקב הריון, שקיפות עורפית, דיקור מי שפיר, לידות וניתוחים קיסריים. הוא מתמחה בתחום הריון בסיכון, על כל מרכיביו:
סוכרת הריון, יתר לחץ דם ורעלת הריון, מניעה וטיפול בלידה מוקדמת, עיכוב גדילה תוך רחמי (IUGR), הריונות מרובי עוברים, זיהומים בהריון (CMV, Toxoplasma ועוד), קרישיות יתר (Thrombophillia) ומעקב הריון עבור נשים עם מחלות אימהיות כרוניות (לב, כליות, אפילפסיה ועוד).

פרופ' ערן הדר הינו חבר בהסתדרות הרפואית, האיגוד הישראלי למיילדות וגניקולוגיה, החברה הישראלית לרפואת האם-והעובר ופורום GLOBE, למצוינות במיילדות.